Kosmetyki

Jakie właściwości ma oliwa z oliwek jako kosmetyk?

Zastosowanie oliwy z oliwek w kosmetyce poparte jest wieloletnimi badaniami w zakresie technologii produkcji środków, które pozwalają utrzymać skórę w doskonałej kondycji. Bogactwo składników odżywczych, zwłaszcza witamin z grupy A, D, E, K sprawia, że skóra jest nie tylko doskonale nawilżona, ale także odżywiona, a przy regularnym stosowaniu kosmetyków z oliwą, wygładzeniu ulegają zmarszczki, dzięki czemu finalnie skóra wygląda na zdecydowanie młodszą. Dodatkowo wysoka zawartość antyoksydantów znacznie opóźnia procesy starzenia, dlatego warto regularnie sięgać po kosmetyki z oliwą z oliwek w składzie.

Kosmetyki z oliwy z oliwek, które sprawdzą się w kosmetyczce każdej kobiety

Kosmetyki stworzone na bazie oliwy z oliwek pozwalają dobrze zadbać o stan każdej skóry. Wspomniany składnik możemy znaleźć przede wszystkim w:

  • Olejkach nawilżających do ciała, co sprawdza się zwłaszcza latem, gdy letnie, upalne słońce znacznie wysusza skórę, z czym mamy do czynienia także podczas kąpieli w morzu w czasie wakacji. Taka oliwka kosmetyczna nie tylko nawilża skórę, ale także nadaje jej większego blasku.
  • Olejki z oliwą z oliwek do masażu to obowiązkowy element w każdym gabinecie masażu. Pozwalają one rozluźnić skórę, ale także mięśnie, co polecane jest osobom zmagającym się z permanentnym stresem, ale także wysiłkiem fizycznym.
  • Kremy do rąk z oliwą z oliwek to must have wielu kobiet, ponieważ dodatek płynnego złota nie tylko nawilża skórę, ale także utrzymuje wysoki poziom nawilżenia przez dłuższy czas.
  • Żel pod prysznic z oliwką to wyjątkowy kosmetyk, ponieważ dobrze oczyszcza skórę i jednocześnie utrzymuje jej nawilżenie i zapewnia skórze dobry zapach.

Jakie kosmetyki na bazie oliwy z oliwek znajdziesz w naszym sklepie internetowym?

Internetowy sklep Jaka Oliwa oferuje najwyższej jakości produkty, które tworzone są na bazie płynnego złota, którego właściwości znane są już z czasów starożytnych. Polecamy zwłaszcza olejek do ciała na bazie oliwy z oliwek o zapachu orchidei o pojemności 200 mililitrów, który jest produktem wegańskim, nietestowanym na zwierzętach, a także pozbawionym zbędnych składników.

Mowa tutaj o braku silikonów oraz sztucznych barwników, składników GMO, olejów syntetycznych, mikroplastiku i filtrów UV. Jest to naturalny kosmetyk z oliwy z oliwek, który kompleksowo zadba o skórę – doskonale ją nawilży, a przy tym nada jej wyjątkowego, kwiatowego zapachu.

Asortyment naszego sklepu jest stale powiększany, dlatego zachęcamy do jego systematycznego obserwowania, ale także do skorzystania z oferty innych naszych produktów – prawdziwej oliwy z oliwek extra virgin, ale także wyjątkowych przysmaków z półwyspu iberyjskiego – ryb w puszkach i wybornych serów dojrzewających.